Ski‎ > ‎Aldersgrupper langrenn‎ > ‎Gamle Travere‎ > ‎Koll Quatro‎ > ‎Koll Quatro‎ > ‎

Koll Quatro 2010

Endelig resultat Ski Løp Sykkel Klubbm Handicap Totalt
1 Birgit Korvald 97,1 94,3 71,4 67,1 329,9
2 Gunnar Myhre 88,8 90,0 90,9 59,7 329,4
3 Jard Bringedal 86,2 94,8 93,3 45,5 319,8
4 Hans Olav Hamran 76,2 75,7 89,5 59,1 300,6
5 Finn Olav Levy 88,1 96,1 63,6 48,4 296,3
6 Geir Vågen 55,7 95,9 40,0 50,0 31,6 273,3
7 Marit Nordhagen 91,9 75,8 28,6 52,2 248,4
8 Knut Ole Råen 60,2 85,2 36,4 44,0 225,8
9 Ingrid Skaarer 98,4 107,2 205,7
10 Harald Bugge 75,5 87,7 41,9 205,0
12 Bergsvein Byrkjeland 91,3 104,6 196,0
13 Sverre Hurum 94,3 92,7 186,9
14 Bent Marius Undlien 87,7 97,6 185,3
15 Sjur Langedal 86,7 86,4 173,0
16 Inger Lise Aamodt 81,5 85,7 167,3
17 Lars Nordsletten 25,0 81,5 59,6 166,1
18 Svein Sjøberg 77,2 82,3 159,5
19 Sverre Maudal 75,2 44,6 36,0 155,8
21 Camilla Lømo 78,2 63,2 141,4
24 Bo Endgdahl 95,5 95,5
27 Trond Heir 95,9 95,9
29 Rannveig S. J Løken 95,4 95,4
Jan Willersrud 71,2 24,1 95,3
Kjartan Øye 81,8 81,8
Lars Lystad 77,3 77,3
Bjørn Evensen 72,7 72,7
Dag Henrik Reikvam 54,5 54,5
Monica Halden 42,9 42,9
Nils C. Ihlen 31,8 31,8
Knut Noremsaune 27,3 27,3
Brede Bergskaug 22,7 22,7
Arne Nesset 20,0 20,0
Norman Weisz 20,0 20,0
Pål Thorstensen 20,0 20,0
Lars Dueled 20,0 20,0
Line Nordbye 20,0 20,0
Ola Stavnsborg 62,2 62,2
Flemming Devor 60,6 60,6
Kjell Hole 37,0 37,0
Thor Bendik Weider 40,2 0,0 40,2
Mette Cecilie Egli 29,8 29,8
Anders Bakke 36,1 40,9 77,0
Kjell Rimberg 50,0 36,9 86,9
Anita Sjåvik 33,3 33,3
Vidar Fjellang 23,3 20,0 11,7 55,0
Lasse Berg 50,8 50,8
Frode Talmo 85,2 85,2
Jon Nordbye 59,2 59,2
Atle Hauge 17,2 17,2
Anne Britt Bringedal 59,1 59,1
Johann Baptist Dormagen 65,5 65,5
Sykkel
Koll Quatro Halling Raumer Grense Birken Terreng Sykkel #
1 Finn Olav Levy 96,1 64,5 96,1
2 Jard Bringedal 93,3 93,3
3 Hans Olav Hamran 74,3 89,0 89,5 89,5
4 Berit Sofie Wiklund 48,9 89,2 89,2
5 Harald Bugge 87,7 87,7
6 Knut Ole Råen 85,2 65,0 85,2
Jan Willersrud 32,1 71,2 71,2
Lars Nordsletten 81,5 79,4 81,5
Marit Nordhagen 69,6 75,8 75,8
Svein Sjøberg 82,3 82,3
Finn-Erik Nilsen Br
Sverre Maudal 44,6 44,6
Lasse Berg 50,8 50,8
Kjell Rimberg 50,0 49,2 50,0
Vidar Fjellang 15,6 23,3 23,3
Inger Lise Aamodt 81,5 81,5
Geir Vågen 40,0 40,0
LØP
Koll Quatro Sentrum Råskinnet Stockh Norskog Nordtravern Oslo Mar Birken Frank Løp #
1 Ingrid Skaarer 91,7 76,9 98,4 98,4
2 Geir Vågen 92,0 72,7 83,3 95,5 86,2 95,9 95,9
3 Rannveig S. J Løken 95,4 95,4
4 Jard Bringedal 92,0 94,8 40,0 89,6 91,0 92,6 94,8
5 Birgit Korvald 85,7 50,0 94,3 94,3
6 Trine Rokne Vågen 86,0 68,2 93,8 93,8
7 Bergsvein Byrkjeland 91,3 80,7 85,7 81,3 91,3
8 Gunnar Myhre 79,6 90,0 90,0
9 Sjur Langedal 86,7 86,7
10 Frode Talmo 85,2 85,2
Jon Nordbye 59,2 59,2
Hans Olav Hamran 75,7 75,7
Camilla Lømo 63,2 63,2
Kjell Hole 37,0 37,0
Anne Britt Bringedal 27,3 59,1 59,1
Kjetil Moen Eneste 71,4 71,4
Mette Cecilie Egli 29,8 29,8
Atle Hauge 17,2 17,2
Anita Sjåvik 33,3 33,3
Johann Baptist Dormagen 65,5 65,5
SKI
Koll Quatro Marcial Holmenk Vasan Grenad Inga-Låmi Birken Skarv Dovre Ski #
1 Birgit Korvald 89,5 97,1 97,1
2 Trygve Holmøy 96,3 75,3 96,3
3 Trond Heir 95,9 95,9
4 Sverre Hurum 94,3 71,4 76,0 94,3
5 Marit Nordhagen 91,9 91,9
6 Gunnar Myhre 88,8 88,8
7 Finn Olav Levy 80,4 88,1 88,1
8 Bent Marius Undlien 75,0 82,8 87,7 87,7
9 Jard Bringedal 84,2 86,2 86,2
10 Fridulv Sagberg 50,8 82,6 82,6
11 Camilla Lømo 78,2 78,2
12 Svein Sjøberg 77,2 77,2
13 Hans Olav Hamran 76,2 73,1 64,8 76,2
14 Harald Bugge 55,8 75,5 75,5
15 Sverre Maudal 75,2 43,4 48,0 75,2
Arne Dahl 69,5 69,5
Ola Stavnsborg 47,6 62,2 62,2
Flemming Devor 60,6 60,6
Geir Vågen 39,2 55,7 55,7
Thor Bendik Weider 40,2 40,2
Bernt Olav Tangen 23,1 23,1
Knut Ole Råen 60,2 58,7 60,2
Per Erik Bergsjø 43,8 43,8
Lars Nordsletten 25,0 25,0
Anders Bakke 36,1 36,1
Klubbmesterskapet
1 Endgdahl,Bo 11:41 + 00:00 95,5
2 Myhre,Gunnar 11:56 + 00:15 90,9
3 langedal,sjur 11:57 + 00:16 86,4
4 Aamodt,Inger Lise 13:48 + 00:51 85,7
5 Øye,Kjartan 12:02 + 00:21 81,8
6 Lystad,Lars 12:12 + 00:31 77,3
7 Evensen,Bjørn 12:20 + 00:39 72,7
8 Korvald,Birgit 14:05 + 01:08 71,4
9 Talmo,Frode 12:24 + 00:43 68,2
10 Levy,Finn Olav 12:36 + 00:55 63,6
11 Hamran, Hans Olav 13:11 + 01:30 59,1
12 Wiklund,Berit Sofie 14:56 + 01:59 57,1
13 Reikvam,Dag Henrik 13:16 + 01:35 54,5
14 Vågen,Geir 13:20 + 01:39 50,0
15 bringedal,jard 13:30 + 01:49 45,5
16 Halden,Monica Tørnqvist 15:00 + 02:03 42,9
17 Bakke,Anders 13:34 + 01:53 40,9
18 Råen,Knut Ole 13:38 + 01:57 36,4
19 Ihlen,Nils C. 13:45 + 02:04 31,8
20 Nordhagen,Marit 15:34 + 02:37 28,6
21 Noremsaune,Knut 14:40 + 02:59 27,3
22 Bergskaug,Brede 14:57 + 03:16 22,7
23 Nesset,Arne 15:48 + 04:07 20,0
24 Weisz,Norman 16:19 + 04:38 20,0
25 Thorstensen,Pål Edvard 16:56 + 05:15 20,0
26 Dueled,Lars 18:05 + 06:24 20,0
27 Fjellang,Vidar 20:50 + 09:09 20,0
28 Norbye,Line 15:45 + 02:48 20,0
29 Vågen,Trine Rokne 16:06 + 03:09 20,0
Comments