Ski‎ > ‎Aldersgrupper langrenn‎ > ‎Gamle Travere‎ > ‎Koll Quatro‎ > ‎Koll Quatro‎ > ‎

Koll Quatro 2012

 SAMMENLAGT


Deltager Ski Løp Sykkel KM   Handicap Totalt
1 Frode Talmo 93,8 94,3 91,6 90,0   369,7
2 Inger Lise Aamodt 98,8 82,4 82,9 80,0   344,1
3 Hans Olav Hamran 83,4 75,0 86,6 40,0   285,0
4 Kjartan Øye 91,1   75,2 50,0 67,6 283,9
5 Jard Bringedal 85,8 97,3 85,6     268,8
6 Birgit Korvald 98,2 56,3 99,6   13,3 267,4
7 Solgunn Marita Tverfjell 93,9 99,1     71,4 264,4
8 Geir Vågen 72,6 97,8 45,4 20,0 27,1 262,9
9 Trine Rokne Vågen 69,8 94,8   33,3 64,1 262,1
10 Sjur Langedal 92,0 88,9     62,1 243,0
11 Marit Nordhagen 96,9   83,8   62,2 242,9
12 Marianne Winther Munkerud 90,4 94,2     51,5 236,0
13 Gunnar Myhre 95,8 70,0   70,0   235,8
14 Camilla Meinich Lømo 75,0 88,2     55,6 218,8
15 Rune Malmei 83,2   69,8   51,8 204,8
16 Ingar Madsen 65,2 80,5     58,7 204,4
17 Brede Bergskaug 68,3   64,6 20,0 45,2 198,1
18 Bergsvein Byrkjeland 29,8 92,1     64,1 186,0
19 Knut Noremsaune 77,8     50,0 50,9 178,7
20 Bo Engdahl 98,3   80,0   178,3
21 Knut Ole Råen 70,0 56,2     49,6 175,8
22 Kjetil Anmarkrud 83,3 90,0       173,3
23 Helge Bartnes 98,6       73,4 172,0
24 Anne Britt Bringedal   76,5     78,2 154,7
25 Lene Andersen 51,1 52,2 20,0   14,2 137,5
26 Marit Haavardsholm 91,9       44,1 136,0
27 Wenche Bøe   62,6     72,1 134,7
28 Line Norbye 50,0 57,4   20,0   127,4
29 Ingse Noremsaune 75,3       50,3 125,6
30 Anne Breivik 85,1       40,4 125,5
31 Sverre Maudal 75,0       48,3 123,3
32 Lars Nordsletten     73,1 25,0 15,4 113,5
33 Per Erik Bergsjø 32,2   72,1     104,3
34 Torbjørn Gripp   96,8       96,8
35 Trygve Holmøy 96,3         96,3
36 Ketil Moen   80,0     15,0 95,0
37 Rolf Skotheim   94,1       94,1
38 Bente Wiborg 91,2         91,2
39 Finn Olav Levy 90,2         90,2
40 Reidun Tysseland   90,2       90,2
41 Bent Marius Undlien 88,6         88,6
42 Norman Weisz 58,4 28,6       87,0
43 Ola Stavnsborg 54,6       31,4 86,0
44 Erik Nickelsen   84,0       84,0
45 Ingrid Skaarer   83,3       83,3
46 Cecilie Blindern Myhre   47,6     35,3 82,9
47 Janecke Kopaas 81,7         81,7
48 Anders Bakke       80,0   80,0
49 Jostein Molstad 47,6       32,1 79,7
50 Sverre Hurum 74,2         74,2
51 Thomas Berge 73,9         73,9
52 Fridulv Sagberg 70,9         70,9
53 Kristin Alm 68,4         68,4
54 Fridtjof Scheie 67,9         67,9
55 Terje Heier   63,6       63,6
56 Vidar Fjellang     42,3   19,4 61,7
57 Kari Linderud 60,0         60,0
58 Lars Ritland       60,0   60,0
59 Ole Baalsrud 59,0         59,0
60 Hans Jacob Mydske 58,8         58,8
61 Eva Picton 56,5         56,5
62 Aud Johanne Moen Jarval   54,2       54,2
63 Lars Bøe     53,7     53,7
64 Johann Baptist Dormagen   50,9       50,9
65 Åslaug Helland   46,2       46,2
66 Cathrine Meland   43,7       43,7
67 Arne Nesset     42,8     42,8
68 Børge Pedersen 42,5         42,5
69 Kristin Hodne   38,5       38,5
70 Ingrid Leinum   37,5       37,5
71 Mathis Hordvei   36,7       36,7
72 Cathrine Charlotte Myhre   34,8       34,8
73 John Åsmund Westberg       30,0   30,0
74 Nils C Ihlen   26,1       26,1
75 Kjell Rimberg     22,2     22,2
76 Arne Holst-Jensen       20,0   20,0
77 Johan Ørbeck Aase       20,0   20,0
78 John Ole Skeide   20,0       20,0
79 Odd Øystein Leinum   20,0       20,0


  SYKKEL                    
 
  Deltager Terreng
Raumer Farris Bukkerittet Grense Drammen Lilleh Fredagsbirken Birk Sykkel 
1 Birgit Korvald           90.9     99.6   99.6
2 Frode Talmo                   91.6 91.6
3 Hans Olav Hamran 60.6         86.6         86.6
4 Jard Bringedal               85.6     85.6
5 Marit Nordhagen           83.8       82.9 83.8
6 Inger Lise Aamodt                   82.9 82.9
7 Kjartan Øye                   75.2 75.2
8 Lars Nordsletten         20.5 73.1         73.1
9 Per Erik Bergsjø                   72.1 72.1
10 Rune Malmei                   69.8 69.8
11 Brede Bergskaug       60.2     51.1     64.6 64.6
12 Lars Bøe                   53.7 53.7
13 Geir Vågen                   45.4 45.4
14 Arne Nesset                   42.8 42.8
15 Vidar Fjellang     25.9             42.3 42.3
16 Kjell Rimberg     22.2               22.2
17 Lene Andersen                   20.0 20.0












 LØP

  Deltager B12 Str Gko Stckh Nsm Nmt/2 Nmt Bk BkM Brln OsM OM/2 O10k OsB Frnk B24 Løp 
1 Solgunn Marita Tverfjell       71.4       92.3 95.2       99.1         99.1
2 Bo Engdahl   98.3                               98.3
3 Geir Vågen     94.8 87.2   96.2   92 96.2     96.6       97.8   97.8
4 Jard Bringedal         97.3           93.7         90.3 91.6 97.3
5 Torbjørn Gripp                         96.8         96.8
6 Trine Rokne Vågen       42.9       76.9         94.8     85.5   94.8
7 Frode Talmo   81.4 89.9 92.3     87   94.3       93.8   79.6     94.3
8 Marianne Winther Munkerud             68.6             94.2       94.2
9 Rolf Skotheim               94.1                   94.1
10 Bergsvein Byrkjeland           85.5         92.1             92.1
11 Reidun Tysseland             90.2                     90.2
12 Kjetil Anmarkrud             90                     90.0
13 Sjur Langedal                             88.9     88.9
14 Camilla Meinich Lømo   88.2                               88.2
15 Erik Nickelsen               84                   84.0
16 Ingrid Skaarer           83.3                       83.3
17 Inger Lise Aamodt             82.4                     82.4
18 Ingar Madsen       38.5     78.3   80.5                 80.5
19 Ketil Moen               20           80       80.0
20 Anne Britt Bringedal 35.7   76.5               74.6           44.4 76.5
21 Hans Olav Hamran   54.9 75                             75.0
22 Gunnar Myhre             70                     70.0
23 Terje Heier             63.6                     63.6
24 Wenche Bøe   62.6           62.5 50.5                 62.6
25 Line Norbye   57.4                               57.4
26 Birgit Korvald                   56.3               56.3
27 Knut Ole Råen     56.2                             56.2
28 Aud Johanne Moen Jarval               54.2                   54.2
29 Lene Andersen   45.6           52.2                   52.2
30 Johann Baptist Dormagen                         50.9         50.9
31 Cecilie Blindern Myhre   47.1                         47.6     47.6
32 Åslaug Helland               46.2                   46.2
33 Cathrine Meland     43.7                             43.7
34 Kristin Hodne               38.5                   38.5
35 Ingrid Leinum             37.5                     37.5
36 Mathis Hordvei             36.7                     36.7
37 Cathrine Charlotte Myhre                             34.8     34.8
38 Norman Weisz               28.6                   28.6
39 Nils C Ihlen             26.1                     26.1
40 John Ole Skeide               20                   20.0
41 Odd Øystein Leinum             20                     20.0
B12 Bislett 12-timers
Råskinnet
Str Sentrumsløpet
Gko Grefsenkollen opp
Stckh Stockholm Maraton
Nsm Nordmarka skogsmaraton
Nmt Nordmarkstravern
Nmt/2 Halvtravern
Bk Birken
BkM Motbakkebirken
Brln Berlin Maraton
OsM Oslo Maraton
OM/2 Oslo Halvmaraton
O10k Oslo 10k
OsB Oslos bratteste
Frnk Frankfurt Maraton
B24Bislett 24-timers

SKI




















DeltagerMc Vg Fi Hr HK/2 HK TH St Gr Mh Mr Vs Ig Hb Bk Vm  Sk Ski #
1 Inger Lise Aamodt                         98.8         98.8
2 Helge Bartnes   97.9                   98.6           98.6
3 Birgit Korvald     60.0       92.9   87.5       98.2         98.2
4 Marit Nordhagen           71.2             96.9         96.9
5 Trygve Holmøy                             96.3     96.3
6 Gunnar Myhre                             95.8     95.8
7 Solgunn Marita Tverfjell           74.4         71.4       79.6 93.9   93.9
8 Frode Talmo           87.7     93.4           93.8     93.8
9 Sjur Langedal                   82.8         92.0     92.0
10 Marit Haavardsholm           58.8             91.9         91.9
11 Bente Wiborg                           91.2       91.2
12 Kjartan Øye   90.1       91.1         86.5             91.1
13 Marianne Winther Munkerud         90.4                         90.4
14 Finn Olav Levy                             90.2     90.2
15 Bent Marius Undlien                             88.6     88.6
16 Jard Bringedal           81.4     77.3     85.8           85.8
17 Anne Breivik                   53.8         85.1     85.1
18 Hans Olav Hamran           77.4           73.8     83.4     83.4
19 Kjetil Anmarkrud           83.3                       83.3
20 Rune Malmei           69.1               83.2       83.2
21 Janecke Kopaas                             81.7     81.7
22 Knut Noremsaune           67.9                 77.8     77.8
23 Ingse Noremsaune           67.1                 75.3     75.3
24 Camilla Meinich Lømo           74.1     75.0                 75.0
25 Sverre Maudal                             64.4 75.0   75.0
26 Sverre Hurum                             74.2     74.2
27 Thomas Berge                 73.9                 73.9
28 Geir Vågen           72.6                 63.9   45.8 72.6
29 Fridulv Sagberg                             70.9     70.9
30 Knut Ole Råen            70.0                 66.1     70.0
31 Trine Rokne Vågen                             69.8     69.8
32 Kristin Alm                         68.4         68.4
33 Brede Bergskaug 59.2         55.4                 68.3     68.3
34 Fridtjof Scheie                             67.9     67.9
35 Ingar Madsen           43.7         39.1         65.2   65.2
36 Kari Linderud       60.0                           60.0
37 Ole Baalsrud       59.0                           59.0
38 Hans Jacob Mydske           58.8                       58.8
39 Norman Weisz                             58.4     58.4
40 Eva Picton           56.5                       56.5
41 Ola Stavnsborg           41.9                 54.6     54.6
42 Lene Andersen                         51.1         51.1
43 Line Norbye           50.0                       50.0
44 Jostein Molstad                   42.9         47.6     47.6
45 Børge Pedersen           42.5                       42.5
46 Per Erik Bergsjø               32.2                   32.2
47 Bergsvein Byrkjeland                 29.8                 29.8
Mc Marcialonga
Vg Vestergyllen
Fi Finansrennet
Hr Helterennet
HK/2 Holmekollen skimaraton, 23km
HK Holmekollen skimaraton
TH Thorleif Haugs minneløp
St Stenfjellrunden
Gr Grenaderløpet
Mh Madshus skimaraton
Mr Mellerunden
Vs Vasaloppet
Ig Ingalåmi
Hb Halvbirken
Bk Birken
Vm Valdresmarsjen
Sk Skarverennet

Comments