Ski‎ > ‎Aldersgrupper langrenn‎ > ‎Gamle Travere‎ > ‎Koll Quatro‎ > ‎Koll Quatro‎ > ‎

Koll Quatro 2013

 SAMMENLAGT

Koll Quatro Ski Løp Sykkel KM Hndcap Totalt








1 Bo Engdahl 99,1 98,4 89,6 93   380,0
2 Frode Talmo 97,9 96,7 93,2 86   373,5
3 Hans Olav Hamran 90,7 89,0 72,1 71   323,3
4 Solgunn Marita Tverfjell 96,4 98,4   40 70,4 305,1
5 Kjartan Øye 90,2 74,5   64 48,7 277,6
6 Marit Nordhagen 97,0 31,6 89,9 20 35,1 273,6
7 Geir Vågen 65,8 97,5   36 72,9 272,0
8 Birgit Korvald 96,4   99,2   60,0 255,6
9 Knut Noremsaune 59,5 69,2 85,7 21,4   235,9
10 John Åsmund Westberg 55,4 83,0 52,6 42,9   233,8
11 Jon Bergundhaugen 54,4 79,1 86,9     220,4
12 Trygve Holmøy 98,0       121,7 219,7
13 Jard Bringedal 63,8 88,9     66,7 219,3
14 Brede Bergskaug 77,6   67,3 20,0 48,0 212,9
15 Rolf Skotheim   95,4     116,1 211,5
16 Inger Lise Aamodt 99,0     60,0 50,0 209,0
17 Janecke Kopaas 93,6       111,5 205,1
18 Knut Ole Råen 70,2   82,0   46,4 198,6
19 Camilla Meinich Lømo 71,0 73,9     47,7 192,6
20 Ingar Madsen 54,2 80,0     55,7 189,9
21 Trine Rokne Vågen 85,9 91,5       177,5
22 Fridtjof Scheie 74,2       103,1 177,3
23 Gunnar Myhre   82,9     92,7 175,5
24 Bergsvein Byrkjeland 70,1 60,0     45,0 175,1
25 Sjur Langedal   94,4   78,6   173,0
26 Sissel Steensland 51,0   74,6   41,3 166,8
27 Kersti Ekeland Bjurstrøm 70,2 91,3       161,5
28 Ingrid Skaarer   90,9     66,7 157,6
29 Torkel Hafting   87,9     63,0 150,9
30 Cecilie Blindern Myhre 49,5 55,0     39,5 143,9
31 Trygve Tveter   89,2     51,9 141,1
32 Lars Bøe 39,9   56,3   43,1 139,3
33 Vidar Fjellang     66,9   59,0 126,0
34 Johan Reinsli 53,4 32,4     38,3 124,1
35 Marianne Winther Munkerud 46,4 50,0     24,4 120,8
36 Steinar Elden 74,1       34,5 108,5
37 Terje Heier 76,7 23,5       100,2
38 Øyvind Baanerud 98,9         98,9
39 Nils C Ihlen 63,3       32,9 96,2
40 Helge Bartnes 96,1         96,1
41 Marit Haavardsholm 92,7         92,7
42 Ingse Noremsaune 46,2 46,2       92,3
43 Lars Nordsletten     63,4 28,6   91,9
44 Ketil Moen   66,7     25,0 91,7
45 Bent Marius Undlien 88,6         88,6
46 Kjetil Anmarkrud   85,3       85,3
47 Rune Malmei 82,9         82,9
48 Jan Rasmus Sulebak   25,5 54,7     80,2
49 Anne Jahren       80,0   80,0
50 Norman Weisz 54,9 20,0       74,9
51 Anne Breivik 72,7         72,7
52 Per Erik Bergsjø     66,7     66,7
53 Arne Nesset     66,6     66,6
54 Fridulv Sagberg 63,6         63,6
55 Eva Picton 60,0         60,0
56 Øyvind Berg         57,1 57,1
57 Kristin Alm 50,0         50,0
58 Lars Ritland       50,0   50,0
59 Arne Thorsen   48,7       48,7
60 Paal Christian Myhre   20,0     25,0 45,0
61 Dag Einar Sommervoll   44,4       44,4
62 Elizabeth Gedde 37,0         37,0
63 Lotta Myhre   31,5       31,5
64 Kjell Hole   31,5       31,5
65 Lene Andersen   28,3       28,3
66 Pål Myklebust   22,7       22,7
67 Åslaug Helland   21,7       21,7
68 Frode Søbstad       20,0   20,0
69 Ingrid Marie Leinum 20,0         20,0
70 Jakob Mathiesen   20,0       20,0
71 Lars Dueled       20   20,0
72 Line Norbye       20   20,0
73 Per Haagensen   20,0       20,0

 SYKKEL

  Deltager Terreng Vestm Raumer Farris Skiptvet Norefjell Hedmark Grense Lilleh Fredagsbirken Birk Sykkel 
1 Birgit Korvald                   99,2   99,2
2 Frode Talmo               90,9     93,2 93,2
3 Marit Nordhagen     88,9               89,9 89,9
4 Bo Engdahl               89,6       89,6
5 Jon Bergundhaugen     58,9               86,9 86,9
6 Knut Noremsaune   59,5   77,1             85,7 85,7
7 Knut Ole Råen           54,5         82,0 82,0
8 Sissel Steensland               74,6     55,1 74,6
9 Hans Olav Hamran 72,1   60,4               71,1 72,1
10 Brede Bergskaug               60,8 67,3     67,3
11 Vidar Fjellang 20,0   28,0   45,8     66,9     48,1 66,9
12 Per Erik Bergsjø                     66,7 66,7
13 Arne Nesset                     66,6 66,6
14 Lars Nordsletten                     63,4 63,4
15 Lars Bøe             43,1       56,3 56,3
16 Jan Rasmus Sulebak                     54,7 54,7
17 John Åsmund Westberg                     52,6 52,6
 
 SKI

 















  Deltager Vg Mc Hr TH Hk/2 Hk Mh Gr Mr Ørn BK/2(US)c Ingalåmi Hb Bk Vm Ski #
1 Bo Engdahl           99,1                 98,7   99,1
2 Inger Lise Aamodt                 66,7       99,0       99,0
3 Øyvind Baanerud                       98,9         98,9
4 Marit Nordhagen     86,4   98,7               97,0       98,7
5 Trygve Holmøy           97,7                 96,8 98,0 98,0
6 Frode Talmo 97,5         97,9               97,1 95,0   97,9
7 Birgit Korvald               80,0   80,0     96,4       96,4
8 Solgunn Marita Tverfjell           75,3     33,3       96,4     85,7 96,4
9 Helge Bartnes 96,1                               96,1
10 Janecke Kopaas           84,6                 93,6 92,3 93,6
11 Marit Haavardsholm         93,5               92,7       93,5
12 Hans Olav Hamran   83,7 90,7                       83,6   90,7
13 Kjartan Øye                 54,8         90,2 64,9   90,2
14 Bent Marius Undlien                             88,6   88,6
15 Trine Rokne Vågen                         85,9   69,2   85,9
16 Rune Malmei           70,9               82,9     82,9
17 Brede Bergskaug   77,6       60,3                 64,0   77,6
18 Terje Heier                             76,7   76,7
19 Fridtjof Scheie 68,4         74,2                 68,1   74,2
20 Steinar Elden 46,0                           74,1   74,1
21 Anne Breivik             72,7                   72,7
22 Camilla Meinich Lømo 53,1         71,0                     71,0
23 Knut Ole Råen            70,2                 61,8   70,2
24 Kjersti Ekeland Bjurstrøm                             70,2   70,2
25 Bergsvein Byrkjeland                               70,1 70,1
26 Geir Vågen                             65,8   65,8
27 Jard Bringedal               63,8                 63,8
28 Fridulv Sagberg           63,6                     63,6
29 Nils C Ihlen                           63,3 43,9   63,3
30 Eva Picton                               60,0 60,0
31 Knut Noremsaune           59,5                     59,5
32 John Åsmund Westberg           55,4                 35,8   55,4
33 Norman Weisz 32,5                           54,9   54,9
34 Jon Bergundhaugen           54,4                 39,4   54,4
35 Ingar Madsen                 21,1             54,2 54,2
36 Johan Reinsli           51,1         20,0       53,4   53,4
37 Sissel Stensland             20,0               51,0   51,0
38 Pål Myklebust         50,6                       50,6
39 Cecilie Blindern Myhre           49,5                     49,5
40 Marianne Winther Munkerud 32,5                           46,4   46,4
41 Ingse Noremsaune           46,2                     46,2
42 Lars Bøe                   38,3         39,9   39,9
43 Elizabeth Gedde       35,7                     37,0   37,0
44 Ingrid Marie Leinum           20,0                     20,0

Mc Marcialonga
Vg Vestergyllen
Fi Finansrennet
Hr Helterennet
HK/2 Holmekollen skimaraton, 23km
HK Holmekollen skimaraton
TH Thorleif Haugs minneløp
St Stenfjellrunden
Gr Grenaderløpet
Mh Madshus skimaraton
Mr Mellerunden
Vs Vasaloppet
Ig Ingalåmi
Hb Halvbirken
Bk Birken
Vm Valdresmarsjen
Sk Skarverennet
Søre Ål runden
Ørn Ørnarennet
BK/2(US)c American Birkebeiner  Kortelopet Classic

LØP

  Deltager B12 Str Gko Stckh Nsm Nmt/2 Nmt Bk OsM OM/2 Løp 
1 Bo Engdahl     98,4                 98,4
1 Solgunn Marita Tverfjell   98,4   81,8   73,3   91,3 93,9 91,2   98,4
3 Bergsvein Byrkjeland         98,2         60,0   98,2
4 Geir Vågen   97,2 81,3     97,0   97,2 95,2 97,5   97,5
5 Frode Talmo   94,0 92,2 92,3     96,7   95,4     96,7
6 Jard Bringedal         96,7         54,5   96,7
7 Rolf Skotheim   95,4       90,7   93,7   90,7   95,4
8 Sjur Langedal               94,4       94,4
9 Trine Rokne Vågen   91,5           65,2     90,3 91,5
10 Kjersti Ekeland Bjurstrøm                     91,3 91,3
11 Ingrid Skaarer             90,9         90,9
12 Trygve Tveter           69,2       89,2   89,2
13 Hans Olav Hamran   89,0 67,2                 89,0
14 Torkel Hafting           84,0       87,9   87,9
15 Kjetil Anmarkrud             85,3         85,3
16 John Åsmund Westberg   83,0             70,0     83,0
17 Ingar Madsen   74,3   38,5     80,0   63,4     80,0
18 Jon Bergundhaugen                 79,1     79,1
19 Gunnar Myhre     70,6       76,5         76,5
20 Camilla Meinich Lømo       63,6       73,9       73,9
21 Knut Noremsaune             69,2         69,2
22 Ketil Moen   66,7       20   20,0   20,0   66,7
23 Cecilie Blindern Myhre     52,6 20,0               52,6
24 Marianne Winther Munkerud     50,0                 50,0
25 Arne Thorsen                     48,7 48,7
26 Ingse Noremsaune             46,2         46,2
27 Dag Einar Sommervoll               44,4       44,4
28 Johan Reinsli     32,4                 32,4
29 Marit Nordhagen     31,6                 31,6
30 Kjell Hole   31,5                   31,5
31 Lene Andersen     28,3                 28,3
32 Terje Heier     23,5                 23,5
33 Åslaug Helland               21,7       21,7
34 Norman Weisz             20,0         20,0
35 Paal Christian Myhre       20     20,0         20,0
36 Per Haagensen           20,0           20,0

OM/2 Oslo Halvmaraton
O10k Oslo 10k
OsB Oslos bratteste
Frnk Frankfurt Maraton
Gko Grefsenkollen opp
Str Sentrumsløpet
Råskinnet
Stckh Stockholm Maraton
Nsm Nordmarka Skogsmaraton

Comments