Ski‎ > ‎Ski nyheter‎ > ‎

47 Koll-lag til Rustadstafetten

lagt inn 2. feb. 2012, 04:45 av Gunnar Myhre

Rustadstafetten er alltid moro og igjen blir det ny rekord med antall lag til Rustadstafetten for Koll. Lagoppsettet ser dere nedenfor og etappefordeling er som rekkefølgen på løperne. Pga sykdom mangler det noen løpere i enkelte klasser så ta kontakt med oppmann om det er noen flere som har lyst til å gå. Ta også kontakt med oppmann om det skulle være noen som blir forhindret til å stille på søndag. Her finner dere mer informasjon om RUSTADSTAFETTEN.

 

JG-9 år lag 1

Baardseth

Vilde

Rekdal

Selma Julsrud

Haaland

Jenny Emhjellen

JG-9 år lag 2

Hordvei

Jonas

Sardinha

Giorge

Bøe

Niklas

JG-9 år lag 3

Mattson

Tobias

Aarflot

Elias

Ledig

JG-10 år lag 1

Breivik

Yngvild L

Simensen

Nora

Haug

Thea Marie

JG-10 år lag 2

Husebye

Stine

Thindberg

Christine

Løland

Hedda Fossum

JG-10 år lag 3

Cook

Sunniva Isabel

Stemshaug

Ingrid Marie

Thorstensen

Sina Marie

JG-10 år lag 4

Walby

Bergljot

Hordvei

Pernille

Antonsen

Pernille Karlsen

JG-10 år lag 5

Hoelsæter

Håkon Steensland

Tysseland

Vilhelm

Stemshaug

Hans Martin

JG-11 år lag 1

Alfsen

Nils Petter

Kaurin

Elmer

Antonsen

Bastian Karlsen

JG-11 år lag 2

Wettre

Tage

Strøm

Birk

Heir

Eirik

JG-11 år lag 3

Egli

Elias Benjamin

Halden

Halvor Tørnqvist

Opseth

Brage Kristoffer

JG-11 år lag 4

Talmo

Olaf

Svinøy

Jens Haahjem

Aamodt Thorbjørnsen

Birk

JG-11 år lag 5

Ritland

Karine Bang

Haakstad

Jenny

Wulfsberg

Ada

JG-11 år lag 6

Liland

Marie

Øye

Idun

Løchen Engdahl

Selma

JG-11 år lag 7

Synnevåg Nybø

Cecilia

Bergskaug

Mina

Vågen

Stine Rokne

JG-12 år lag 1

Ihlen

Nils August

Hoel

Sveinung

Raes

Marius

JG-12 år lag 2

Stubna Staalesen

Oliver

Delphin Amdal

Magnus

Løland

Henrik Fossum

JG-12 år lag 3

Madsen

Håkon Andreas Tverfjell

Dueled

Aksel

Wettre

Sondre

JG-12 år lag 4

Norbye

Marius

Elden

Lars

Aamodt Resell

Sturla

JG-12 år lag 5

Henriksen

Jørgen

Blindheim Jablonski

Balder

Mydske

Øyvind

JG-12 år lag 6

Hordvei

Ask

Noremsaune

Eirik

Elvegård

Halvard

JG-12 år lag 7

Wiklund

Ragne

Dueled

Siri

Smidesang

Hedda

JG-12 år lag 8

Fjellang

Mari Balke

Thindberg

Alma

Ledig pga sykdom

JG-12 år lag 9

Nesset

Ingeborg

Peretz

Christiane

Hamran

Fanny

JG-12 år lag 10

Rekdal

Eline Julsrud

Fridriksdottir

Margret

Ledig pga sykdom

 

J13-J14 lag 1

Bakke

Hedda Hulbaklien

Mydske

Andrea

Thorud

Vilde

J13-J14 lag 2

Thorstensen

Hannah Margrethe

Horn

Selma

Talmo

Maren Sophie

J13-J14 lag 3

Becker

Cathrine Thorsen

Rønningstad

Emma

Sandberg

Maiken Sofie

J13-J14 lag 4

Søbstad

Linnea Skaare

Husebye

Helene

Urdahl Kvalheim

June

J15-J16 lag 1

Skjelland

Elise

Alfsen

Tiril Marie

Hamran

Mari

Kvinner veteran lag 1

Nordhagen

Marit

Halden

Monica Tørnqvist

Aamodt

Inger Lise

Kvinner veteran lag 2

Tverfjell

Solgunn Marita

Vågen

Trine Rokne

Norbye

Line

Kvinner veteran lag 3

Myhre

Cecilie Blindern

rabbing

lillis

Noremsaune

Ingse

G13-G14 lag 1

Madsen

Hans-Petter Tverfjell

Kjelland-Mørdre

Håkon

Myhre

Simen

G13-G14 lag 2

Hordvei

Erlend

Halden

Gjermund Tørnqvist

Heir

Tore

G13-G14 lag 3

Breivik

Eirik L

Lorentsen

Fredrik

Ahlstrand Murphy

Kristoffer

G13-G14 lag 4

Liland

Lukas

Vågen

Lauritz Rokne

Norbye

Jonatan

G13-G14 lag 5

Brynildsen

Lars Olav Rian

Nesset

Erling

Myhre

Phillip Blindern

G13-G14 lag 6

Vinjor

Martin Tangen

Lier

Vetle Solodden

Wulfsberg

Jørgen

G13-G14 lag 7

Aase

Iver

Cook

Sigmund William

Bergskaug

Aksel

G13-G14 lag 8

Kjelland-Mørdre

Eirik

Søyland

Eivind

Jahren Nilsen

Torjus

G15-G16 lag 1

Lorentsen

Mathias

Aamodt Thorbjørnsen

Trym

Vågen

Magnus Rokne

G15-G16 lag 2

Bånerud

Kjetil Stuge

Søbstad

Erlend Skaare

Leinum

Ernst Christian

G15-G16 lag 3

Aamodt Resell

Åsmund

Bringedal

Jacob

Weisz

Thor Gudmund

Menn veteran lag 1

Engdahl

Bo

Talmo

Frode

Øye

Kjartan

Menn veteran lag 2

Vågen

Geir

Ritland

Lars

Bakke

Anders

Menn veteran lag 3

Bergskaug

Brede

Weisz

Norman

Noremsaune

Knut

 
Comments